پاژ پارس

یک بسته بندی متفاوت

 بی تردید این ضرب المثل معروف به گوشتان آشنا است؛ هیچ گاه یک کتاب را بر اساس جلد و ظاهرش قضاوت نکنید. اما انسان ها همیشه از عقل و خردشان پیروی نکرده و در بیشتر مواقع تصمیم هایی کاملاً احساسی می گیرند. بارها و بارها برایمان پیش آمده که کالا را فقط و فقط به خاطر بسته بندی زیبا و دلفریبش خریده ایم. در حقیقت 98 درصد از ما زیباترین و خاص ترین محصول درون قفسه فروشگاه را انتخاب می کنیم نه کالایی که بهترین خصوصیات و ویژگی ها را دارد، اینطور نیست؟ از نقطه نظر بازاریابی ارائه یک محصول خوب و باکیفیت در قالب یک بسته بندی نه چندان جذاب برایتان بسیار گران تر تمام می شود (چرا که چنین اشتباهی می تواند سقوط چشمگیر آمار فروش آن محصول را در پی داشته باشد) تا این که بخواهید یک طراح صنعتی خوش فکر را استخدام کنید تا یک بسته بندی چشم نواز برایتان خلق کند.

بسته بندی در هر شکل، اندازه، ماده و هر رنگی وجود دارد. این اولین برداشتی است که ما از یک محصول می کنیم و در عین حال نمایانگر کل برند است. بسته بندی یک محصول همانطور که میتواند قاتل برند شما باشد، میتواند با ظاهری جذاب، مد روز و خلاقانه خود را به راحتی به مصرف کننده نهایی بفروشد. به عبارتی دیگر در هنگام خرید حضوری آن چیزی که بیش از همه عوامل بر مخاطب تاثیر گذار است، لمس مستقیم محصول میباشد.

به همیل علت، بیزینس های موفق و صنعتگران همیشه در تلاش بوده اند تا با بسته بندی مناسب، کیفیت کالای خود را  نزد مشتری نمایان سایزند. مجموعه پاژ پارس در این زمینه مفتخر است که انتخاب بهترین های صنعت و بیزینس برای بسته بندی  محصولاتشان بوده است.

1 دیدگاه دربارهٔ «یک بسته بندی متفاوت»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.